Konrad Kozłowski (3)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Sylwester Sus (1)
Konrad Kozłowski (1)

W przedostatnim meczu piątej kolejki drugiej ligi na murawę wybiegły drużyny, których dzieli niemal cała tabela. Ostatnia w stawce Victoria podejmował Old Onited, który po czterech seriach przycumował na najniższym stopniu podium. Niespodzianki w tym meczu nie było. Od początku do końca przewaga i dominacja OU nie ulegała żadnej dyskusji i mimo że to gospodarze pierwsi trafili do siatki rywali to jak się później okazało była to jedyna strzelona przez nich bramka w tym meczu. Później strzeli już tylko goście. Jeszcze w pierwszej połowie odpowiedzieli, aż sześcioma golami, wybijając rywalom marzenia o dobrym wyniku. Po zmianie stron zwolnili zdecydowanie z tempa jednak mecz pozostał pod ich całkowitą kontrolą. Mało tego po przerwie dorzucili jeszcze trzy gole, wygrywając ostatecznie 9:1. Do zwycięstwa poprowadził ich niezawodny Konrad Kozłowski, który do swojego już obfitego dorobku dołożył jeszcze cztery gole i trzy asysty, a on i jego koledzy wobec pierwszej porażki BTB awansowali na pozycje wicelidera.