Paweł Solka (2)
Artur Barwicki (2)
Damian Metryka (2)
Grzegorz Lewandowski (1)

W pojedynku dwóch drużyn z dolnej części tabeli zmierzyły się ze sobą Wariaty Kuchara i SSIJ. Pierwsza połowa tego meczu miała bardzo spokojny przebieg, a akcja toczyła się przede wszystkim w środku pola. Minimalnie lepsi okazali się po niej zawodnicy Wariatów, którzy schodzili na przerwę z niewielkim prowadzeniem 2:1. Niedługo po zmianie stron gacze w czerwonych trykotach doprowadzili do wyrównania, jednak nie cieszyli się z niego długo, a ich rywale ponownie objęli prowadzenie, tym razem odjeżdżając im na kilka trafień. Ekipa Damiana Metryki starała się te straty zniwelować, ale kiedy już wydawało się, że zdołają ponownie wyrównać, rywale ponownie mocniej naciskali i odskakiwali na bezpieczny dystans. Ostatecznie Wariaty wygrały 8:5, odnosząc pierwsze zwycięstwao w tym sezonie.