Rafał Kalinowski (1)
Marcin Kolator (2)
Dawid Fernówka (1)
Kazimierz Markowski (1)

Na otwarcie zmagań w piątej kolejce Drugiej Ligi Halowej stanęły naprzeciwko siebi ekipy Marymontu i Chłopców Do Bicia. Mecz ten lepiej rozpoczął się dla drugiej z tych ekip, która już po kilku minutach prowadziła 3:1, swoje prowadzenie zawdzięczając przede wszystkim błędom w obronie rywali. Grający w pięciu Marymont w końcu jednak zorganizował swoje szyki i przeszedł do kontrataku, w szybkim tempie odrabiając straty i na przerwę obie drużyny schodziły już przy remisie 4:4. Niemal identyczny przebieg miała również druga część spotkania. Chłopcy Do Bicia ponownie odskoczyli rywalom na kilka trafień, a ci starali się odrobić straty. Tym razem jedanak grającym w osłabieniu zawodnikom Marymontu zabrakło już czasu oraz sił i to gracze w białych koszulkach wygrali nieznaczie 7:6, a bohaterem zwycięskiej ekipy okazał się Marcin Kolator, który zapisał na swoim koncie trzy gole i dwie asysty.