Daniel Purchalak (1)
Michał Raciborski (1)
Aleksander Szyszka (3)
Michał Raciborski (4)

Zmagania piątej kolejki najwyższego szczebla bemowskich siódemek zakończył mecz lidera z ostatnią drużyną w tabeli, czyli starcie Gladiatorzy - Zjazd. Murowanym faworytem tego meczu byli nominalni gospodarze i jak się później okazało był to dla nich spacerek. Od pierwszej minuty Paweł Pająk i spółka przejęli inicjatywę, punktując rywala z dokładnością szwajcarskiego zegarka. Sześc bramek przed oraz pięć bramek po przerwie zaaplikowali rywalom Gladiatorzy nie tracąc przy tym żadnego. Do zwycięstwa 11:0 poprowadził ich autor gola i czterech asyst Michał Raciborski, ale na pochwały zasłużył cały zespół, w którym niemal każdy zawodnik zapisał się w statystykach. Dla Gladiatorów to piąte zwycięstwo w piątym meczu, co sprawia że pozostali samotnym liderem pierwszej ligi.