Sebastian Urbańczyk (1)
Michał Głębocki (1)
Michał Matynia (1)
Karol Sarnecki (1)

Spotkanie zajmujących trzecie miejsce AnonyMMous ze znajdującymi się oczko niżej Moszna Squadem, mimo przetrzebionych kadr obu zespołów, nie zawiodło oczekiwań. Pierwsi cios wyprowadzili nominalni gospodarze. W szóstej minucie z dystansu uderzał Łukasz Bednarski, a jego strzał dobił Karol Sarnecki. Dwie minuty później wyrównali goście. Michał Głębocki popisał się fantastyczną indywidualną akcją, którą zaczął jeszcze na własnej połowie, minął kilku rywali i trafił do siatki. Do przerwy było to bardzo wyrównane widowisko, a obie drużyny miały szanse na zmianę wyniku. Ostatecznie jednak pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Po zmianie stron Moszna zaczęła przejmować inicjatywę, ale w czwartej minucie drugiej odsłony uderzyli "Anonimowi". Po kontrataku na indywidualną akcję zdecydował się Sarnecki i było już 2:1. Od tej pory ekipa Macieja Miękiny broniła się bardzo mądrze, sprawnie rozbijała ataki rywali.i wyprowadzała groźne kontry. Po jednej z nich, w samej końcówce meczu, Sebastian Urbańczyk wykorzystał podanie Michała Matyni i dobił przeciwnika. Finalnie to stojące na wysokim poziomie widowisko zakończyło się wynikiem 3:1AnonyMMous, po wpadce w zeszłej kolejce, rewanżują się w dobrym stylu i utrzymują miejsce na ostatnim stopniu podium. Moszna zaś, mimo pozostawienia dobrego wrażenia, musiała przełknąć gorycz porażki. Ta sympatyczna drużyna musi szybko wrócić na zwycięskie tory, żeby powalczyć o awans do grupy mistrzowskiej.