Michał Jabłoński (1)
Adam Deptuch (1)
Kacper Kubicki (1)
Bartek Adamiak (1)

Jeszcze tydzień temu Anteniarze zajmowali przedostatnie miejsce w tabeli, a po meczu z faworyzowanymi Drink Menami, którzy podchodzili do tego meczu w roli wicelidera, już są na podium. To tylko pokazuje, jak wyrównana będzie walka o awans w tym sezonie. Pierwsza połowa jednak nie wskazywała na to. Nominalni goście grali pewnie w obronie, a w przodzie mieli Michała Jabłońskiego, który ostatnio znajduje się w wybornej dyspozycji. Na potwierdzenie tych słów to on właśnie strzelił jedynego gola do przerwy. Po przerwie to Anteniarze przejęli inicjatywę. Najpierw do remisu doprowadził Bartek Adamiak, potem na 2-1 strzelił Krzysztof Grądziel i było o włos od niespodzianki. Niespodzianka ta stała się faktem, gdy kolejną bramkę dorzucił najlepszy na placu Adamiak. Ostatecznie po dobrym meczu Antenowi wygrywają, a że to była ich druga victoria w ten weekend, awansują aż na trzecie miejsce. Drink Men po porażce spada aż na szóstą lokatę, ale do miejsca premiowanego awansem brakuje tylko punktu.