Adam Rybicki (1)
Igor Mushko (1)
Tomasz Sobczak (1)
Aleksander Soszyński (1)

W kolejnym pojedynku szóstej kolejki Trzeciej Ligi Halowej Mikstura starła się z Lantrą. Mecz ten zdecydowanie lepiej rozpoczął się dla drugiej z tych drużyn, która szybko wyszła na trzybramkowe prowadzenie. Tuż przed przerwą jednak trafieniem z rzutu wolnego nadzieje swojej ekipie dał Tomasz Uzarski i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:1. Wszelkie wątpliwości co do ostatecznego wyniku zostały rozwiane już na początku drugiej części spotkania. Ekipa Pawła Matryby spokojnie kontrolowała grę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego, konsekwentnie powiększając swoją przewagę, dzięki czemu wygrała zdecydowanie 7:1, podczas gdy gracze Mikstury będą musieli czekać na swoje pierwsze punkty w rozgrywkach przynajmniej do następnego weekendu.