( 4 : 5 )
Zima 2024 - 5.Liga
  • sobota, 20 styczeń 2024
  • 11:00

150' Kyrylo Semereniio FC Shadows
146' Maksym Syniehub FC Shadows
144' Vlad Raschmaii FC Shadows
140' Danilo Buruchin FC Shadows
130' Andrii Rykalov FC Shadows
122' Vlad Raschmaii FC Shadows
113' Vlad Raschmaii FC Shadows
108' Kyrylo Semereniio FC Shadows
101' Oleksandr Tarhomin FC Shadows
125' Mateusz Najder Bulbulantus
111' Marcin Welk Bulbulantus
111' Mateusz Najder Bulbulantus
106' Mateusz Najder Bulbulantus
101' Marcin Banasiak Bulbulantus
150' Andrii Rykalov FC Shadows
146' Vlad Raschmaii FC Shadows
111' Maciej Snopkiewicz Bulbulantus
106' Marcin Banasiak Bulbulantus
101' Mateusz Najder Bulbulantus
1Vlad Raschmaii FC Shadows

W ramach trzeciej kolejki 5. ligi rywalizowały ze sobą ekipy FC Shadows vs Bulbulantus.Spotkanie to już od początku stało na wysokim poziomie. W 1. minucie Oleksandr Tarhomin wyprowadził gospodarzy na prowadzenie, a kilka sekund później wynik spotkania wyrównał Marcin Banasiak. W 6. minucie Mateusz Najder po indywidualnym rajdzie wyprowadził Bulbulantus na prowadzenie, ale Krylo Semereniio odpowiedział swoim trafieniem i było już 2:2. W 11. minucie Maciej Snopkiewicz znalazł dobrze ustawionego Marcina Welka, a ten bez problemu pokonał bramkarza. Zaledwie kilka sekund później, goście przejęli piłkę w środku boiska i ponownie Najder wpisał się na listę strzelców. W 13. minucie Vlad Raschmali popisał się wspaniałym dryblingiem, zostawił obrońców rywali w tyle i umieścił piłkę w siatce. Tuż przed zakończeniem pierwszej odsłony spotkania, kontuzji doznał bramkarz gości i niestety musiał zejść z murawy, a zmienił go zawodnik z pola. Shadows wykorzystali wymuszoną  zmianę bramkarza i w 22. minucie doprowadzili do remisu, ponownie do siatki trafił Raschmali. W ostatniej minucie pierwszej połowy, sędzia wskazał na jedenasty metr, po ewidentnym faulu na zawodniku Bulbulantusa. Do rzutu karnego podszedł Najder i pewnie pokonał bramkarza. W drugiej odsłonie meczu, dynamika spotkania nadal była na najwyższym poziomie. W 30. minucie strzałem z dystansu popisał się Andri Rykalov i ponownie był remis. W 40. minucie pięknym uderzeniem z lewej nogi popisał sie Danilo Buruchin i bramkarz był bezradny. Końcówka tego emocjonującego spotkania, zdecydowanie należała do FC Shadows. W 44. minucie hat tricka skompletował Raschmali, a w 46 zaliczył asystę, przy golu Maksyma Syniehuba. Wynik meczu zamknęło trafienie Semereniio, który wykorzystał świetne podanie Rykalova i gospodarze wygrali to zacięte spotkanie 9:5.