Karol Kot (1)
Tomasz Sienkiewicz (2)
Kamil Tokarski (1)
Mirosław Wyszczelski (1)

W spotkaniu Augusto Penguins z Drink Menami spodziewaliśmy się sporo emocji. I to się potwierdziło. W pierwszej połowie lepiej prezentowali się nominalni goście. Na dowód tego strzelili dwie bramki. Już w pierwszej akcji meczu podanie Karola Kota wykorzystał Kamil Tokarski. A kilka minut później Łukasz Skwarko trafił po asyście Tomasza Sienkiewicza i było już 0-2. Więcej goli w pierwszej części nie padło. Druga część meczu przyniosła jeszcze więcej trafień. Gol na 0-3 był autorstwa duetu Tokarski (asysta) - Sienkiewicz (bramka). Wtedy Pingwiny zanotowały trafienie kontaktowe autorstwa Sebastiana Niewiaromskiego. Odpowiedź Drink Menów była szybka. Najpierw Tokarski huknął z dystansu, następnie Sienkiewicz podał do Skwarko i było już 1-5. Gospodarzom udało się jeszcze uzyskać kolejne honorowe trafienie (Mateusz Rozkres), ale i to nie zostało bez odpowiedzi. Wynik meczu ustalił Łukasz Skwarko, notując hat-tricka. Asystę przy tym golu zanotował Mirosław WyszczelskiDrink Men pokazało się w tym meczu z dobrej strony, ich akcje miały rozmach, a skuteczność stała na świetnym poziomie. Augusto Penguins zaś momentami było równorzędnym rywalem dla dobrze dysponowanych przeciwników, ale tego dnia to nie wystarczyło.