Artur Kolanowski (1)
Tomek Pawelski (1)
Oskar Chrzanowski (1)
Michał Kowalik (1)

O 9 rano na boisku A zameldowały się drużyny Orły Leszka oraz BaguviX. Paweł Przyborski i spółka po ostatnim zwycięstwie awansowali na czwarte miejsce, łapiąc kontakt ze strefą medalową. Z kolei goście w tej kolejce nadrabiali zaległości. W pierwszym z dwóch meczów przegrali z  „Antenkami” i żeby nie stracić szans na medal musieli ten mecz wygrać. Pierwsza bezbramkowa połowa była wyrównana i zacięta, a większość gry toczyła się w środku pola. Po zmianie stron z biegiem czasu do głosu zaczęli dochodzić gospodarze, którzy w końcu w trzydziestej siódmej minucie wyszli  na prowadzenie 1:0. Piłkę przed polem karnym rywali przejął Oskar Chrzanowski, po czym sam zamienił ją na bramkę. Goście poszli za ciosem. Cztery minuty potem na 2:0 podwyższył Damian Metryka, a niespełna dwie minuty potem ten sam zawodnik wykorzystał podanie Chrzanowskiego i było 3:0. To były zabójcze dla gospodarzy minuty, a podkreślił je w czterdziestej czwartej minucie ten co rozpoczął strzelanie, najlepszy na placu – Oskar Charzanowski, który skutecznym strzałem z dystansu ustalił wynik tego meczu na 4:0 dla BaguviX. Tym samym ekipa Michał Gerymskiego dołączyła do grupy drużyn, które z dziewięcioma punktami zajmują lokaty 3 – 6, a oni sami w tym wszystkim przycumowali w tabeli na piątym miejscu.