Mateusz Zawadzki (2)
Piotr Aniszewski (1)
Łukasz Ćwikliński (1)
Robert Kozer (1)

W pierwszym weekendowym spotkaniu mierzyli się między sobą zawodnicy Victorii i UKS Południe Czosnów. Od początku lepsze wrażenie robili nominalni goście. I to oni wyszli na prowadzenie. Długie podanie Łukasza Ćwiklińskiego na gola zamienił sprytnym strzałem Damian Krężlewicz. Po tej bramce zespół UKS ruszył z jeszcze większą ochotą do ataku, ale świetnie w klatce spisywał się Robert Kozera. Tylko dzięki jego dobrym interwencjom, a także nieskuteczności zawodników z CzosnowaVictoria nie przegrywała większą różnicą goli. W samej końcówce pierwszej połowy, gdy Kozera popisał się kolejną doskonałą paradą, gospodarze ruszyli z szybką kontrą i za sprawą Macieja Zarzyckiego dość nieoczekiwanie doprowadzili do remisu. Do przerwy 1-1. Druga połowa była już bardziej wyrównana. Victoria mądrze się broniła i wyprowadzała groźne kontrataki, ale napór UKS nie malał. I po zamieszaniu pod bramką Kręźlewicz zdobył kolejnego gola. Wtedy gospodarze zaatakowali odważniej. Najpierw po prostopadłym zagraniu Mateusza Zawadzkiego do siatki z ostrego kąta trafił Andrzej Oszmański, a kilka minut później Zawadzki ponownie asystował. W polu karnym gości wykazał się największym sprytem i czubkiem buta skierował piłkę do Michała Stykowskiego, a temu nie pozostało nic innego, jak trafić do pustej bramki. Czosnów starał się ambitnie odrabiać straty, ale po raz kolejny szczęście nie dopisywało tej ekipie. Jest to drużyna, która w tym sezonie ma niesamowitego pecha, jak przegrywa, to minimalnie. I tak też było w tę sobotę. Ostatecznie, po dobrym meczu, Victoria triumfuje i pnie się w górę tabeli.