Paweł Maul (5)
Michał Misztal (4)
Piotr Świstak (1)
Paweł Maul (1)

W ostatnim meczu sezonu nietrudno było wskazać faworyta. FC Ursynów Oldschool, który już miał pewne mistrzostwo, mierzył się z czerwoną latarnią ligi Walcem. Mimo braków kadrowych drużyna Michała Burzyńskiego wciąż miała w składzie tak ofensywnie usposobionych zawodników jak Piotr ŚwistakStanisław Kędzierski czy Paweł Maul i już w pierwszej minucie pokazali, kto jest faworytem tego meczu. Po podaniu Kędzierskiego na pustą bramkę strzelił Maul, co tylko zachęciło ekipę z Ursynowa do huraganowych ataków. Nominalni goście raz za razem szturmowali bramkę Walca, ale zapominali często o grze w obronie, stąd też drużyna Macieja Zarzyckiego mogła się odgryzać. A robiła to głównie za pomocą indywidualnych akcji Rafała Jakubiaka i Jakuba Korczaka. Do przerwy padło sporo goli (2-6), ale w drugiej połowie było jeszcze lepiej pod tym względem. Szaleli na placu głównie Maul i Kędzierski, ale też zawodnicy obrony jak Michał Misztal (autor czterech asyst) czy Dominik Kliczek (hat-trick). Po przeciwnej stronie indywidualnymi akcjami popisywali się wspomniani Jakubiak i Korczak, dzięki czemu kibice obserwowali prawdziwy festiwal bramek. Ostatecznie zakończyło się na 6-16, co potwierdziło dominację ekipy z Ursynowa, ale pokazało też, że mimo ostatniego miejsca, zespół Walca potrafi grać w piłkę.