( 2 : 2 )
Jesień 2023 - Totalbet 2. Liga 6x6
  • niedziela, 19 listopad 2023
  • 20:00

148' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
132' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
110' Marcin Matysiak Bad Boys Zielonki
102' Mateusz Kaczyński Bad Boys Zielonki
146' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
125' Mateusz Sieciechowicz Gramy Czasami
117' Patryk Paszko Gramy Czasami
132' Bartek Matejczuk Bad Boys Zielonki
110' Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki
102' Kamil Janasz Bad Boys Zielonki
125' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
117' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
1Robert Kamiński Gramy Czasami
1Maciej Stanicki Bad Boys Zielonki

O godzinie 20:00 na boisku ,,D”  odbywał się mecz o mistrzostwo 2 ligi 6. Bad Boys Zielonki rywalizowało z Gramy Czasami. W to spotkanie lepiej weszli Bad-Boysi zdobywając bramkę już w 2.minucie po trafieniu Mateusza Kaczyńskiego, który po podaniu Kamila Janasza umieścił piłkę w siatce. W 10.minucie Marcin Matysiak wykorzystał błąd defensywy przeciwnika i po podaniu Macieja Stanickiego,podwyższył prowadzenie na 2:0. Drużyna gości oddawała strzały ale dzięki świetnej dyspozycji bramkarza gospodarzy Antona Dychenko wynik nie zmieniał się. Dopiero w 17.minucie po kontrze duetu Grzegorz Miklas-Patryk Paszko goście zdobyli bramkę na 2:1. Tuż przed zakończeniem pierwszej połowy, Gramy Czasami wyrównało po składnej akcji całego zespołu, zakończonej pięknym strzałem Mateusza Sieciochowicza w 25.minucie. W drugiej odsłonie na prowadzenie wyszli gospodarze, dzięki trafieniu Stanickiego, którego idealnym podaniem znalazł Bartek Matejczuk.Końcówka meczu zapowiadała się niezwykle interesująco, ponieważ w 46.minucie sędzia dopatrzył się zagrania ręką w polu karnym i goście mieli okazję na zdobycie bramki z rzutu karnego. Do ,,jedenastki” podszedł Paweł Staniszewski i pokonał bramkarza. Emocje sięgały zenitu i niedługo po tym w 48.minucie pięknym strzałem z rzutu wolnego Stanicki zdobył bramkę na 4:3 i zapewnił swojej drużynie arcyważne 3 punkty.