Defenders Bemovia

Robert Terlecki (1)
Łukasz Pawlak (1)
Piotr Modzelewski (1)

Szlagierowo zapowiadał się mecz okupujących pierwszą lokatę Defenders z zajmującymi drugą pozycję zawodnikami Bemovii. Mecz rozpoczął się od przewagi lidera, ale tego dnia obrona nominalnych gości spisywała się znakomicie. Szefem defensywy tego dnia był Piotr Modzelewski, który harował za dwóch i nie raz, nie dwa ratował kolegów z opresji. Zawodnicy z Bemowa, wobec ofensywy gospodarzy, starali się kontratakować i jedna taka akcja zakończyła się sukcesem. Podanie Łukasza Pawlaka wykorzystał Robert Terlecki. Do przerwy 0-1. W drugiej połowie wciąż gospodarze starali się zdobyć gola, ale wobec zwartych szyków z tyłu gości nie mogli zdziałać za wiele. Finalnie spotkanie skończyło się wynikiem 0-1 i to spowodowało, że Bemovia wskoczyła na pierwsze miejsce w tabeli. Defenders są tuż za nimi, więc walka o mistrzostwo zapowiada się pasjonująco.