Karol Mroczkowski (6)
Marek Strus (4)
Jacek Strus (4)
Michał Fijałkowski (1)

Na zakończenie zmagań w drugiej kolejce Drugiej Ligi Szóstek zmierzyły się ze sobą ekipy Fast Transu i Inter Cars IT. Faworytem spotkania była pierwsza z tych ekip, która już tydzień wcześniej pokazała, że na wiosnę walczyć będzie o najwyższe cele, jednak nikt się raczej nie spodziewał ostatecznych rozmiarów końcowego wyniku. Już w pierwszej połowie Fast Trans zdołało wypracować sobie przewagę i na przerwę schodziło z bezpiecznym prowadzeniem 4:0, ale worek z bramkami rozwiązał się na dobre dopiero po zmianie stron. Gracze w niebiesko-białych koszulkach zdecydowanie przeważali zarówno w ataku, co chwilę powiększając swoje prowadzenie, a także w obronie, gdzie mimo zaciętych ataków rywali udało im się zachować czyste konto. Ostatecznie po wyjątkowo jednostronnym pojedynku rozgromili oni rywali aż 15:0, a na wyróżnienie zasłużyli sobie zdobywca sześciu bramek, Michał Fijałkowski oraz kończący mecz z dorobkiem jednego gola i sześciu asyst Karol Mroczkowski.