Kamil Jurga (2)
Marek Jurga (1)
Przemek Sawicki (1)
Jan Grabarczyk (2)

FC Ochota zaczyna powoli wyrastać na jednego z głównych faworytów do wygrania Drugiej Ligi Szóstek i również w drugiej serii gier zanotowała bardzo przekonujące zwycięstwo, tym razem pokonując Kindybały FC. Początek tego starcia był jeszcze dość wyrównanym jednak z każdą kolejną minutą coraz wyraźniej zaznaczała się przewaga zawodników Ochoty. Od stanu 2:1 niemal całkowicie zdominowali oni rywali i mecz tak naprawdę został rozstrzygnięty już do przerwy, na którą schodzili prowadząc zdecydowanie 11:1. Dopiero po zmianie stron gra ponownia się wyrównała, a zawodnicy Kindybałów nieco otrząsnęli się po nokaucie z pierwszej części gry. Na odrobienia strat było już jednak zdecydowanie za późno, a strata zbyt wysoka do odrobienia i mecz zakończył się wynikiem 14:3. Na wyróżnienie w zwycięskiej drużynie zasłużyli sobie przede wszystkim Przemek Sawicki i Oskar Górecki, którzy zdobyli dla swojej drużyny po cztery trafienia.