Aleksander Eibl (3)
Paweł Grosicki (1)
Jakub Wszołkowski (2)
Aleksander Eibl (1)

Po pierwszej kolejce sezonu wiosennego Akszon Team niespodziewanie zajmował ostatnie miejsce w tabeli,  nic więc dziwnego, że na kolejne starcie z Marchewkami Zagłady zawodnicy w białych koszulkach wyszli bardzo zmotywowani. Już do przerwy udało im się uzyskać nieznaczną przewagę i na drugą połowę meczu wychodzili prowadząc 3:1. Również po zmianie stron nie mieli oni zamiaru zwalniać tempa i w szybkim tempie powiększali swoją przewagę. Marchewki również stworzyły sobie kilka dogodnych sytuacji, jednak tej niedzieli zwyczajnie brakowało im nieco szczęścia. Ostatecznie Akszon wygrał zdecydowanie 12:3, a MVP spotkania bez cienia wątpliwości okazał się Aleksander Eibl, który zakończył ten mecz z dorobkiem aż pięciu goli i kolejnych trzech asyst.