Łukasz Macniak (1)
Mateusz Nyśk (2)
Stanisław Bombała (3)
Jarosław Jachna (1)

W najbardziej emocjonującym spotkaniu pierwszej kolejki sezonu wiosennego Drugiej Ligi Szóstek starły się ze sobą ekipy Marchewek Zagłady i Inter Cars IT. Wydawało się, że w starciu drużyny, która w zimie grała w piątej lidze z zespołem z drugiego poziomu rozgrywek faworyt może być tylko jeden, jednak już pierwsze minuty tego starcia pokazały, że będzie ono bardzo zażarte. W pierwszej połowie przeważali zawodnicy w czerwonych kosulkach, ale tuż przed przerwą Inter Cars odrobiło straty i doprowadziło do wyrównania 3:3. Niemniej wyrównana była również większość drugiej części spotkania i szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę. Dopiero w samej końcówce dwie zabójcze akcje Marchewek wykończyli najpierw Jarosław Jachna, a następnie Jakub Wszołkowski, zapewniając swojej drużynie niespodziewane zwycięstwo 7:5.