Jeremiasz Nowak (1)
Patryk Topoliński (1)
Karol Wojda (1)
Jan Bielawski (1)

W kolejnym pojedynku pierwszej kolejki sezonu wiosennego zawodnicy Teraz Kolskiej zmierzyli się z Kindybałami FC. Po pierwszej połowie tego meczu ciężko było wskazać faworyta, a sytuacja na boisku była bardzo wyrównana. Ostatecznie nieco więcej szczęścia mieli gracze Kindybałów, którzy schodzili na przerwę prowadząc 4:3. W drugiej części spotkania nadal trwał pojedynek strzelecki, w którym z jednej strony uczestniczył Adrian Zaremba (4 gole), a z drugiej duet Bielawski-Wojdat (po 3 bramki). Wyrównana gra toczyła się do stanu 6:6, jednak ostatnie minuty już zdecydowanie należały do graczy w białych koszulkach. W samej końcówce meczu, po kilku szybkich ciosach, wypunktowali oni rywali i wygrali pewnie cały mecz 10:6.