Michał Politowski (1)
Piotr Urbański (2)
Piotr Grabowski II (1)
Piotr Dzisiów (1)

W meczu numer dwa tej kolejki pierwszej ligi Bemowskich „siódemek” ekipa Wideorelacje.com podejmowała aktualnego mistrza LBChemika Bemowo. Beniaminek w tym sezonie niestety przegrał oba mecze, ale oba minimalnie, natomiast goście zagrali tylko raz, sensacyjnie remisując ze Zjazdem. Mimo ze Chemik rozpoczął z dużego C, to można napisać że pierwsza połowa była w miarę wyrównana, a nawet że gdyby celowniki gospodarzy chociaż w połowie były wyregulowane, to do przerwy mógł być remis. Tymczasem po dwóch golach Piotra Dzisów i jednym Michała Politowskiego w szesnastej minucie obrońcy mistrzowskiego tytułu prowadzili już 3:0. Honor gospodarzy przed przerwą uratował Marcin Szymankiewicz. Po zmianie stron istniała już tylko jedna drużyna. Z upływającym czasem przewaga Chemika była coraz większa, a to tego towarzyszył jej grad goli. Gracze w zielonych trykotach nie mieli żadnej litości dla rywala i w drugie odsłonie zaaplikowali mu dziewięć goli, nie tracąc przy tym żadnego. Ostatecznie Chemik Bemowo rozgromił Wideorelacje.com 12:1, przesuwając się w tabeli na piąte miejsce. Kapitalną grę w drugiej połowie kontynuował najlepszy na placu Piotr Dzisiów, którego świetnie spierali popularny „Polit” oraz Piotr Urbański.