( 1 : 3 )
Lato 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • czwartek, 24 sierpień 2023
  • 19:00

107' Maciej Woźniak KS Na Pełnej
140' Tytus Biardzki FC Obłupani
139' Bartek Radgowski FC Obłupani
128' Aziz Saidulaev FC Obłupani
127' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
117' Mikołaj Sus FC Obłupani
110' Bartek Radgowski FC Obłupani
103' Bartek Radgowski FC Obłupani
140' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
139' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
128' Tytus Biardzki FC Obłupani
127' Maks Szlubowski FC Obłupani
103' Bartosz Trojanowski FC Obłupani
1Bartek Radgowski FC Obłupani

W czwartkowy wieczór doszło sos starcia w ramach 8 ligi szóstek, gdzie na placu ,,c” rywalizację podejmowały zespoły Ks Na Pełnej vs FC Obłupani. Już od samego początku można było zauważyć u drużyn spore zaangażowanie, które świetnie przerodziło się w skuteczne akacje. Już w 3 minucie spotkania wynik otworzyli Goście, a dokładnie to po raz pierwszy do siatki trafiał Bartek Radgowski, który sprytnym uderzeniem bezbłędnie pokonał bramkarza. Szybka utrata gola bardzo rozzłościła rywali, którzy jak najszybciej starali się znaleść sposób by doprowadzić do wyrównania i tak też się stało. Dokładnie 4 minuty później doskonałą syta he wykreowali sobie Gospodarze, w której skutecznie zachował się Maciej Woźniak doprowadzając do remisu. Od tego momentu mecz znacznie nabrał na jakości, a walka była widoczna na każdym metrze boiska co jeszcze bardziej urozmaiciło widowisko. Obłupani po strzelonym golu nie zamierzali po przestać i niemal od stażu ruszyli za ciosem co w 10 minucie pozwoliło im objąć prowadzenie kiedy to ponownie do siatki trafiał Radgowski. Wraz w biegiem czasu Obłupani nabierali coraz większej pewności siebie, a ta szybko zaczęła przynosić kolejne owoce i na trzy minuty przed zakończeniem pierwszej połowy Obłupani pewnie schodzili na przerwę przy rezultacie 3:1. Po zmianie stron nie za wiele się zmieniło. Kontrole nad spotkaniem cały czas utrzymywali zawodnicy w czerwonych strojach, którzy nie zamierzali zwalniać tempa i pewnie przystępowali do rozpracowania lini defensywnej rywali. Ta sztuka pewnie wychodziła Gościom w dalszej części spotkania, a to stopniowo umożliwiło podwyższenie wyniku. Ks Na pełnej rownież miało swoje okazje, lecz w ich przypadku brakowało przede wszystkim skutecznego wykończenia. Ostatecznie mecz po jednostronnym widowisku zakończył się wysokim zwycięstwem Obłupanych, a na gagatka meczu zasłużył sobie Bartek  Radgowski.