Piotr Modzelewski (1)
Simon Behnisch (1)
Giovanni Calabrese (1)
Łukasz Pawlak (1)

W spotkaniu Czupakabr Warszawa z Bemovią trudno było prorokować jakiś rezultat, ale na papierze nieco więcej szans bukmacherzy dawali zawodnikom w czerwonych trykotach. Pierwsza połowa jednak była bardzo wyrównana, obie drużyny umiejętnie się neutralizowały, stąd też wynik 0:0 do przerwy nikogo nie mógł dziwić. Na początku drugiej odsłony po długiej piłce od Michała Janowskiego gola zdobył niezawodny Giovanni Calabrese i było 1:0. Nominalni rzucili się do odrabiania strat i udała im się ta sztuka. Po dośrodkowaniu Piotra Modzelewskiego ładnym strzałem z woleja popisał się Maciej Januszewski i mieliśmy już remis. Lecz gospodarze odpowiedzieli na to trafienie niemal natychmiast. Andrzej Trubiłowicz zdecydował się na solowy rajd i po wyminięciu kilku przeciwników pewnym strzałem dał swojej drużynie prowadzenie. Parę minut później Calabrese otrzymał piłkę na połowie rywali, popędził na bramkę i podwyższył na 3:1. Goście mieli jeszcze szansę na udaną pogoń, ale nie wykorzystali rzutu karnego, a dużym sprytem wykazał się Piotr Chłopaś, który wyczuł intencję strzelca. Finalnie Czupakabry Warszawa w dobrym stylu pokonali Bemovię i dzięki temu udanie zainaugurowały wiosnę na bemowskich boiskach.