Damian Ryziński (2)
Maciej Krzemiński (1)
Damian Ryziński (1)
Łukasz Grabowski (1)

W starciu FC Running Team z Izbą Wytrzeźwień bukmacherzy nieco więcej szans dawali zawodnikom w białych trykotach, którzy imponowali w zimowych rozgrywkach. Pierwsza połowa jednak była bardzo wyrównana. Pierwsi skuteczny cios zadali nominalni gospodarze po trafieniu Krzysztofa Góreckiego, ale goście odpowiedzieli golem Macieja Krzemińskiego na 1:1. Jeszcze przed przerwą FC RT zdołali wyjść na prowadzenie za sprawą Damiana Ryzińskiego i do „szatni” schodzili z dobrym dla nich wynikiem 2:1. Po zmianie stron drużyna Bartosza Dębowego dobrze broniła i w dodatku nie zatraciła skuteczności z pierwszej odsłony. Gola na 3:1 zdobył najlepszy na placu Ryziński, a rezultat tego widowiska na 4:1 ustalił notujący dobre zawody Patryk Rosłaniec. FC Running Team od zwycięstwa zaczyna wiosenne zmagania, czym potwierdza świetną dyspozycję z zimy. Z kolei Izba Wytrzeźwień miała swoje momenty, ale finalnie szans na pierwszą wygraną będzie musiała poszukać za tydzień.