Artur Jaszczak (1)
Artur Kolanowski (1)
Damian Metryka (1)
Sebastian Rzepka (1)

Dla ekipy Damiana Metryki miał być to już trzeci tego dnia mecz, stąd też nieco więcej szans na ostateczny triumf dawaliśmy ekipie BKS 04 Górki. I nasze typowania się potwierdziły. Pierwsza połowa była bardzo zacięta, nieco więcej z gry mieli nominalni gospodarze, ale albo zawodziło ostatnie podanie, albo świetnie interweniował w bramce Maciej Bereza. Stąd też do przerwy zobaczyliśmy tylko jedną bramkę. Gola na 1:0 strzelił aktywny tego dnia Artur Jaszczak. Goście mieli swoją szansę na wyrównanie stanu rywalizacji, ale w dogodnej sytuacji nie udało im się trafić do siatki. Dokonali tego jednak po przerwie. Po podaniu Artura Kolanowskiego ładnym uderzeniem popisał się Daniel Grynczel i było już 1:1. W odpowiedzi Jaszczak zagrał do Jana Kowalskiego, a ten fantastycznym strzałem na 2:1 dał prowadzenie swojej drużynie. Ekipa SSIJ nie poddawała się i już po chwili znowu był remis. Damian Metryka podał prostopadłą piłkę do Grynczela, a ten świetnie wykończył akcję. Taki stan rzeczy nie odpowiadał drużynie Mikołaja Tchorzewskiego i ta rzuciła się do walki o trzy punkty. I udało im się to. Na 3:2 po podaniu wspomnianego Tchorzewskiego strzelił najlepszy na placu Jaszczak i był to bramka wyjątkowej urody, bo zawodnik Górek zdjął pajęczynę w bramce rywala. A wynik meczu ustalił Tomasz Słodki, który pewnie wykończył podanie Kowalskiego. BKS zasłużenie wygrało to spotkanie i po naprawdę udanym sezonie finiszują na dobrej, szóstej pozycji. Z kolei SSIJ ostatecznie zajęło ostatnie bezpieczne miejsce i na pewno jest to sporo poniżej oczekiwań dla tej utalentowanej drużyny.