Jakub Sławiński (1)
Paweł Przyborski (1)
Tomasz Tylko (1)
Damian Stachowicz (1)

Pojedynek Orłów Leszka z Kindybałami FC z całą pewnością był najbardziej zażartym spotkaniem czwartej kolejki Czwartej Ligi Halowej. Zacięta walka o każdy metr boiska toczyła się od pierwszej do ostatniej minuty, a mimo zdobytych łącznie aż jedenastu goli żadna z ekip nie była w stanie wyjść na wyższe niż jednobramkowe prowadzenie. Do przerwy minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Kindybałów, którzy prowadzili po pierwszej połowie 3:2. Taki stan rzeczy utrzymywał się również przez pierwsze minuty po zmianie stron. Wraz z upływem czasu jednak odważniej do ataków ruszyli zawodnicy Orłów, prowadzeni do boju przez duet Zawiślak-Stachowicz, wreszcie najpierw doprowadzając do wyrównania, a następnie sami wyszli na jednobramkowe prowadzenie, które utrzymali aż do ostatniego gwizdka sędziego, wygrywając cały mecz 6:5.