Sławek Talarczyk (1)
Michał Buczak (3)
Patryk Lewandowski (1)
Michał Buczak (1)

W czwartej kolejce Czwartej Ligi Halowej doszło do pojedynku dwóch ekip z górnej połówki tabeli, drugiego FC Melange z czwartym Legionem. Pierwsza połowa tego starcia była bardzo wyrównana, a akcja toczyła się głównie w środku pola, stąd zaledwie trzy bramki do przerwy i nieznaczna przewaga Legionu 2:1. Niemal identycznie sytuacja na boisku wyglądała również po zmianie strona, jednak od stanu 3:2 coraz wyraźniej widać było, że to gracze Legionu zachowali na końcówkę meczu więcej sił. Przede wszystkim, dzięki świetnej dsypozycji Michała Buczaka i Kuby Lipy, którzy łącznie zanotowali aż 5 bramek i 3 asysty, odskoczyli oni rywalom na bezpieczną przewagę, którą utrzymali już do ostatniego gwizda sędziego i zdecydowanie wygrali 6:3.