Robert Świstelnicki (1)
Przemysław Płachetka (1)
Michał Salamończyk (1)
Łukasz Mania (1)

W inaugurującym trzecią kolejkę Czwartej Ligi Halowej meczu KP Kozia z Teraz Kolska ciężko było wskazać faworyta. Teraz Kolska miała nadzieje na pierwsze zwycięstwo tego sezonu, ale rywale zamierzają powalczyć o pierwszą czwórkę i nie zamierzali w związku z tym odpuszczać tego spotkania. Na pierwszą bramkę musieliśmy czekać do 10 minuty, kiedy Łukasz Mania pokonał bramkarza rywali po zespołowej akcji. Gol ten ożywił widowisko i jeszcze przed przerwą drużyna Koziej zdołała wysunąć się na prowadzenie z wynikiem 4:2. Po gwizdku zaczynającym drugą połowę, zespół w żółtych koszulkach szybko wyrównał, co zapowiadało emocjonującą końcówkę. Na 11 minut przed ostatnim gwizdkiem, Jakub Cieślak wyprowadził Kozią  na prowadzenie, skompletując tym samym hattricka. Na ich nieszczęście Piotr Bekas w ostatnich chwilach meczu zdołał wyrównać wynik tego fascynującego widowiskai oba zespoły musiały zawodolić się podziałem punktów.