Daniel Mazurek (1)
Paweł Żelichowski (1)
Piotr Burdach (1)
Maciej Banaszek (1)

Na otwarcie zmagań drugiej kolejki Czwartej Ligi Halowej Kindybały FC zmierzyły się z ekipą Nie Ma Mocnych. Mecz lepiej rozpoczął się dla drugiej z tych drużyn, którą na prowadzenie wyprowadził Piotr Grzeczny. Już do końca pierwszej połowy walka toczyła się głównie w środku boiska i nie mieliśmy szansy oglądać wielu stuprocentowych sytuacji. Tak samo sytuacja na boisku wyglądała również po zmianie stron. Obie ekipy solidnie grały w obronie i przez większość meczu utrzymywał się wynik ustawiony w pierszych minutach. Dopiero w samej końcówce zawodnicy w czerwonych koszulkach dorzucili kolejne dwa trafienia, autorstwa Daniela Mazurka i Pawła Żelichowskiego, kończąc tym samym mecz ze zwycięstwem 3:0.