Tomek Pawelski (1)
Michał Gerymski (1)
Damian Metryka (2)
Daniel Grynczel (1)

W przedostatnim starciu szóstej kolejki trzeciego szczebla Ligi Bemowskiej siedmioosobowej KP Kozia podejmowała BaguviX. Nominalni gospodarze z trzema punktami zajmowali ósmą pozycję, natomiast goście zakotwiczyli z dwoma „oczkami” więcej na piątej lokacie. Mecz od początku do końca był bardzo zacięty z lekkim wskazaniem na gości, którzy stwarzali sobie więcej klarownych sytuacji. Przed przerwą udało im się wykorzystać jedną z nich, kiedy to bramkarza Koziej pokonał Tomek Pawelski. Po zmianie stron obraz gry się nie zmieniał. Nadal oglądaliśmy walkę o każdy centymetr boiska i nadal to goście mieli więcej z gry. Mało tego tym razem dwukrotnie potrafili to udowodnić. Oba gole w drugiej połowie zdobył najlepszy na placu Daniel Grynczel, który tym samym zapewnił Baguvixom zwycięstwo w tym starciu 3:0.