Piotr Czarnecki II (1)
Kuba Graczyk (1)
Filip Modzelewski (2)
Aleksander Kamiński (1)

W przedostatnim spotkaniu premierowej kolejki czwartej ligi Bemovia podejmowała PRE Wwa. Był to pojedynek dwóch stosunkowo młodych drużyn, dla których będzie to sezon numer trzy w Lidze Bemowskiej. Przebieg tego meczu był dla nas ciekawostką i wielką niewiadomą, a w przed meczowych zapowiedziach stawialiśmy na remis. To jednak młodzież z Bemowa czuła się na dużym placu przy Obrońców Tobruku lepiej tego dnia. Konsekwentnie pchali piłkę do przodu, a dwie takie akcje jeszcze przed przerwą dały im prowadzenie 2:0. Pierwszą bramkę zdobył Kuba Graczyk, natomiast wynik pierwszej odsłony ustalił Tomek Świderski. Po zmianie stron nadal delikatnie przeważała Bemovia, która w dwanaście minut zdobyła kolejne dwie bramki, wychodząc na prowadzenie 4:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno Piotr Modzelewski oraz Albert Kacperski. Usatysfakcjonowani takim wynikiem gospodarze spuścili z tempa, co jednak szybko odbiło im się czkawką. W kilka minut duet Jarek Pulkowski – Piotr Czarnecki dwa razy rozmontował obronę rywali i zrobiło się tylko 4:2. Nadzieję wśród gości odżyły. Jednak zamiast pójść za ciosem nadziali się oni  na kolejny atak gospodarzy. Skutecznym wykończeniem akcji popisał się najlepszy na placu Graczyk, który ostatecznie zaliczył w tym spotkaniu dwa gole i asystę. Finalnie Bemovia całkowicie zasłużenie pokonał PRE Wwa 5:2 i została pierwszym liderem wiosennych rozgrywek.