Karol Truszczyński (2)
Mariusz Tarnowski (1)
Kamil Konowrocki (1)
Paweł Pająk (3)

W meczu otwierającym szóstą kolejkę zmierzyli się między sobą Chłopcy Do Bicia i główny faworyt do awansu, Królewscy. Już w pierwszej akcji tego spotkania wynik otworzył Damian Szydłowski i wszyscy zgromadzeni kibice myśleli, że będzie to kolejny łatwy mecz dla drużyny, w której prym wiedzie Paweł Pająk. Ku zaskoczeniu zebranych wokół boiska obserwatorów Chłopcy Do Bicia dzielnie stawiali czoła liderowi i na tablicy wyników po pierwszej połowie widniał rezultat 4-4. Świetne wrażenie sprawiał strzelec dwóch goli Marcin Kolator, dzielnie wspierali go Szymon Oniszczuk i Dawid Fernówka. W drugiej odsłonie obyło się bez niespodzianek i ekipa lidera prowadzona przez ofensywne trio, czyli Krzysztofa Gołosa, Kamila Konowrockiego i wspomnianego Pająka, gładko poradziła sobie z defensywą przeciwników, wbijając kolejne sześć bramek. Chłopcy starali się odgryzać, w 12-tej minucie drugiej połowy dobrą interwencją musiał wykazać się Kamil Jagiełło, ale to wszystko, na co było ich tego dnia stać. Królewscy za to pewnie zmierzają po upragniony awans.