Przemek Sawicki (2)
Adrian Barej (1)
Marcin Gajewski (1)
Przemek Sawicki (1)

Spotkanie na które ostrzyli sobie zęby amatorzy twardego i nieustępliwego futbolu na pewno nie pozostawiło niedosytu u postronnych widzów. Ogromna ilość starć na skraju przepisów, nuta złośliwości, plus umiejętności piłkarskie to przepis na udane widowisko. FC Ochota już w pierwszej akcji pokonała Roberta Kamińskiego, jednak jak się później okazało, były to jedynie miłe złego początki. W późniejszych minutach to Yelonkersi byli dużo groźniejsi i schodzili na przerwę z pewnym wynikiem 4:2. Drugą połowę zawodnicy z Jelonek zaczęli z wysokiego "C", Jan Grabowski strzelił bramkę po pięknym indywidualnym rajdzie. Później zaczęły się dziać rzeczy niespotykane. Najpierw puściły nerwy znanemu z krewkiego charakteru Tomaszowi Barejowi, czego wynikiem była czerwona kartka dla bramkarza Ochoty. Wtedy wydawało się że gospodarze spokojnie dowiozą prowadzenie do końca meczu, ale chwilę później w wyniku przepychanek kolejni zawodnicy zostali ukarani minutami. Końcówka meczu przypominała spotkanie rodem z orlika, kiedy koledzy nieco przecholowali ostatniego wieczora i nie dojechali na boisko. Gra 3 vs 4 to rzadko spotykany obrazek! Ochota cisnęła, szukała bramki dającej chociaż remis, ale koniec końców do Yelonkersi sięgnęli po bardzo ważne 3 punkty.