Czarek Klimkowski (1)
Grzegorz Leszczyński (2)
Maciej Zarzycki (1)
Grzegorz Leszczyński (1)

W konfrontacji Walca z Izbą Wytrzeźwień na papierze faworytem był zespół Macieja Zarzyckiego, ale w pierwszej połowie przed długi czas utrzymywał się bezbramkowy remis. Dopiero tuż przed przerwą najpierw Michał Błażewicz a potem Czarek Klimkowski zdołali wpisać się na listę strzelców i do szatni zawodnicy w czarnych trykotach schodzili z dwubramkowym prowadzeniem. Tuż po zmianie stron na 3:0 podwyższył z rzutu karnego Michał Burzyński, a chwilę później było już 4:0 po trafieniu aktywnego tego dnia Grzegorza Leszczyńskiego. Później nominalni gospodarze kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, nie pozwalając swoim rywalom na zbyt wiele. Dopiero w końcówce meczu ponownie podkręcili tempo, czego efektem były dwa kolejne gole. Błażewicz zaliczył dublet, w jego ślady poszedł najlepszy na placu Leszczyński i dzięki temu ich drużyna wygrała 6:0. Dla Walca była to już trzecia wygrana z rzędu, dzięki czemu udało im się utrzymać pozycję wicelidera. Izba Wytrzeźwień zaś wciąż pozostała tuż pod kreską z dorobkiem jednego punktu tej wiosny.