Adrian Barej (1)
Kacper Barej (1)
Paweł Przyborski (1)
Arkadiusz Warpechowski (1)

Starcie FC Ochota z Orłami Leszka zostało rozegrane w gęstych strugach deszczu, ale nie przeszkodziło to obu drużynom stworzyć ciekawe widowisko. Wynik meczu otworzył się już szybko, bo w siódmej minucie, kiedy to Krzysztof Ziejewski wykorzystał podanie Łukasza Żendziana i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Jak się okazało, mimo kilku szans z obu stron, więcej goli do przerwy nie padło. Po zmianie połów wciąż obserwowaliśmy zacięty bój, było sporo walki, dużo okazji do zaprezentowania swoich umiejętności mieli obaj bramkarze. Zwłaszcza Arkadiusz Warpechowski miał sporo pracy po przerwie, gdy jego świetne robinsonady pozwalały jego ekipie utrzymać korzystny wynik. Jak się okazało, to właśnie Warpechowski był bohaterem tego widowiska, bo zdołał zachować czyste konto i dzięki temu Orły Leszka wygrali 0:1.