Kacper Kubicki (1)
Michał Mazurek (1)
Łukasz Kierepa (1)
Bartek Adamiak (1)

Spotkanie pomiędzy zawsze groźnymi Anteniarzami a beniaminkiem PRE Wwa zapowiadało się na dobre widowisko. Tak też było w istocie. Od początku nominalni gospodarze narzucili swoje warunki gry i to oni szybko wyszli na prowadzenie. Podanie Bartka Adamiaka wykorzystał Jerzy Adamuszewski i było już 1-0. Chwilę później znowu Adamiak podawał, ale tym razem strzelcem był Michał Mazurek. Po takich dwóch ciosach goście zaczęli przejmować inicjatywę, mieli swoje szanse (niewykorzystany rzut karny), ale piłka nie chciała za nic trafić do siatki. Za to skutecznością błyszczeli popularni Antenowi, którzy jeszcze do przerwy zdołali wbić kolejne dwie bramki. Na 3-0 uderzył Kacper Kubicki, na 4-0 trafił Adamiak po asyście Adamuszewskiego. Do przerwy pewne prowadzenie gospodarzy. W drugiej części meczu obie drużyny zwolniły nieco tempa, Anteniarze spokojnie kontrowali mecz, dodatkowo zdołali strzelić jeszcze jednego gola. Autorem trafienia był najlepszy tego dnia na placu Bartek Adamiak, który skorzystał z podania Mazurka i strzałem w krótki róg ustalił wynik meczu na 5-0Anteniarze zaliczają udany występ i po przekonującej grze, zwłaszcza w pierwszej połowie, zasłużenie pokonują rywali. Za to PRE Wwa zbierają póki co frycowe, ale kilka razy pokazali w tym meczu, że mogą być groźni.