Jakub Cieciera (2)
Tomasz Drzał (1)
Janusz Kostrzewski (1)
Jeremi Iwański (1)

W drugim meczu pierwszej ligi bemowskich siódemek ZTPLNB podejmowała zespół Zjazdu. Obie drużyny w poprzedniej kolejce uległy rywalom, więc głód zwycięstwa był bardzo duży. Początek należał do drużyny gospodarzy. Już po dziesięciu minutach mogli prowadzić aż 2:0. W istocie już w piątej minucie Jeremi Iwański trafił na 1:0., lecz kilka minut później nie wykorzystał on rzutu karnego. Przed końcem pierwszej połowy Krzysztof Odcinek wykorzystał świetne podanie Jakuba Ciecierka i gospodarze schodzili na przerwę z dwubramkową przewagą.  Po zmianie stron obraz gry diametralnie się zmienił. Do głosu doszli zawodnicy Zjazdu. Indywidualne akcje Bartosza Nikisińskiego i Jędrzeja Traczykowskiego doprowadziły do wyrównania stanu rywalizacji 2:2. Aczkolwiek po krótkim przestoju zawodnicy ZTPLNB wrócili do gry. Dwie składne akcje przyniosły im kolejne bramki i pierwszą wygraną w tym sezonie. Zjazd za to musi szukać pierwszych punktów w następnej kolejce.