Bartek Chlewiński (1)
Paweł Kucharski (1)
Paweł Solka (1)
Piotr Urbański (2)

W ostatnim sobotnim pojedynku tej kolejki drugiej ligi lider rozgrywek Wariaty Kuchara podejmowały Victorię, która w ostatnich kolejkach zaliczyła progres o pół tabeli. Nominalni gospodarze czując oddech Varsovii na swoich plecach musieli to spotkanie wygrać. Natomiast nie mający nic do stracenia goście chcieli podtrzymać zwycięską passę. Pierwsza połowa to w miarę wyrównane zawody ze wskazaniem oczywiście na Wariatów, którzy jednak w tej odsłonie tylko raz pokonali bramkarza rywali, a na listę strzelców wpisał się Grzegorz Lewandowski. Po zmianie stron ambitnie grająca Victoria napędziła liderowi sporo strachu. Najpierw do wyrównania doprowadził pewnym strzałem z rzutu karnego Bartek Chlebowiński, na co szybko odpowiedział golem na 2:1 Piotr Urbański. Jednak w czterdziestej minucie z rzutu wolnego przymierzył Paweł Kucharski doprowadzając do stanu 2:2. Do końca meczu zostawało dziesięć minut i sensacja wisiała w powietrzu tym bardziej że Victoria mogła podwyższyć. Tymczasem gospodarze spokojnie, konsekwentnie parli do przodu, podkręcając jeszcze tempo. W końcu głową na 3:2 trafił Marcin Taras, a chwilę później wynik spotkania ustalił Stasiu Kędzierski. Ostatecznie Wariaty Kuchara nie bez problemów pokonały Victorię 4:2 i pozostały na fotelu lidera. Następnego dnia w bezpośrednim meczu o mistrzostwo drugiej ligi zmierzą się z Varsovią, a do końcowego tryumfu wystarcza im remis.