Raport meczowy: Wariaty Kuchara - St. Varsovia | Kolejka 1. | 2015 Druga Liga Halowa

Wariaty Kuchara St. Varsovia

W pierwszym meczu nowego sezonu Drugiej Ligi Halowej Wariaty Kuchara spotkały się z St. Varsovią. W pierwsza połowie to właśnie St. Varsovia była stroną wyraźnie dominującą i wykorzystując większość nadarzających się sytuacji schodziła na przerwę prowadząc pewnie aż 6:0. Przed drugą częścią spotkania mogło się wydawać, że nie zwolnią oni tempa i będzie to typowy mecz do jednej bramki ale po wznowieniu gry w końcu obudzili się również zawodnicy Wariatów Kuchara. Przewaga bramkowa rywali okazała się już jednak nie do odrobienia i mimo o wiele lepszej postawy w drugiej połowie Wariaty Kuchara przegrały ostatecznie 3:7.