Raymond Ntiege (1)
Wadym Butenko (1)
Marek Grom (3)
Mariusz Kurczyński (1)

W zaległym starciu grupy spadkowej najwyższego szczebla bemowskich siódemek rozgrywanym w sobotni poranek szósta w tabeli Sadybianka podejmowała „czerwoną latarnie” pierwszej ligi, Old United. Obie drużyny interesowały tylko trzy punkty. Gospodarzom zwycięstwo gwarantowało utrzymanie, natomiast gościom przedłużało szansę na pozostanie w elicie. Minimalnym faworytem wydawała się być Sadybianka, która nie dość że w całym sezonie prezentowała się lepiej, to jeszcze wygrała pierwsze starcie tych dwóch drużyn 5:2. Tymczasem od początku spotkania to gracze w czerwonych trykotach prezentowali się lepiej, a wynik 3:0 do przerwy najlepiej o tym świadczy. Osiem minut po zmianie stron gospodarze strzelili gola kontaktowego, ale to nie zrobiło na rywalu większego wrażenia. OU nadal grał swoje i wypunktował oponenta. Jeszcze cztery gole dorzucili Mariusz Kurczyński i spółka nie tracąc przy tym żadnego. Ostatecznie Old United bez większych problemów pokonali Sadybiankę 7:1, przedłużając tym samym swoje szanse na utrzymanie.