Jarosław Jasiński (1)
Artur Derlacz (1)
Łukasz Grabowski (1)
Bartek Gładysz (1)

W jednym z dwóch sobotnich meczów piątej kolejki czwartej ligi bemowskich szóstek czwarty w tabeli FC Running Team podejmował piątą w stawce Izbę Wytrzreźwień. Zapowiadał nam się mecz walki i taki właśnie był. Większość akcji toczyła się w środku pola i tylko nieliczne okazję kończyły się strzałami na bramkę. W pierwszej połowie ciut więcej groźnych sytuacji stworzyli gospodarze, a jedna z nich znalazła drogę do bramki. W osiemnastej minucie sprzed pola karnego uderzył Krzysztof Górecki i zaskoczony, dobrze tego dnia broniący Artur Roguski musiał wyciągać piłkę z bramki. Taki wynik utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Izba próbowała zmienić niekorzystny rezultat, ale ich ataki tego dnia były bardzo niedokładne. W odpowiedzi FC RT mógł, a nawet powinien przypieczętować zwycięstwo w tym meczu, ale zmarnował kilka dogodnych sytuacji. To się na nich zemściło. W ostatnich minutach nie mający nic do stracenia goście rzucili wszystko na jedną szalę i ostatecznie dopięli swego. W ostatniej akcji meczu, w końcu skuteczny kontratak przeprowadził duet Grabowski - Jasiński, a ten ostatni uratował gościom jeden punkt. Ostatecznie FC Running Team zremisował z Izbą Wytrzeźwień 1:1. To drugi mecz z rzędu gdy Bartosz Dębowy i spółka wypuszczają trzy punkty z rąk w ostatniej minucie meczu.