Karol Tajak (2)
Michał Sobolewski (1)
Marcin Romanowicz (1)
Karol Tajak (1)

Moszna Squad po pauzie w 2. kolejce był głodny gry i rywalizacji. Natomiast Zjazd, mający spore problemy kadrowe w zeszłym tygodniu dostał lanie od ASPN - u i chciał odbić się od dna i odbudować morale. Pierwsze minuty pokazały, że będzie to mecz walki, ale też Moszna pokazała jak górować nad rywalem. Szybko zdominowała Zjazd, osiągając widoczną przewagę. Szybkie prowadzenie 3:0 i dobra gra nowego nabytku "błękitnych"- Karola Tajaka (6 goli w 2 meczach!). W tym momencie następuje przebudzenie Zjazdu, który jeszcze przed przerwą strzela 2 bramki i łapie kontakt z Moszną. Druga odsłona zapowiadała się emocjonująco. Jednak Moszna szybko wypunktowała  zawodników w żółtych koszulkach, zadając im 4 szybkie ciosy  i doprowadzając do wyniku aż 3:7. Jedno jest pewne- z taką grą (i napastnikami) Moszna Squad będzie niezwykle groźny!