Mariusz Solecki (1)
Marcin Napierski (1)
Mateusz Lewicki (1)
Przemysław Alberski (1)

Satelitarni przystąpili do meczu w symbolicznych koszulkach z napisem „Buloo jesteśmy z Tobą”, na znak solidarności z kolegą z drużyny Sebastianem Bulikiem, który doznał kontuzji więzadeł, przez co sezon zakończył przedwcześnie. Po pierwszym gwizdku sędziego przez bardzo długi czas żadna z ekip nie potrafiła stworzyć sobie klarownej sytuacji do strzelenia bramki. Strzelecką niemoc przerwali jako pierwsi Satelitarni, za sprawą bramki Schamlewskiego po idealnym wyłożeniu piłki przez Lewickiego. Była to jedyna bramka w pierwszej połowie, mimo że gra wyraźnie się wyrównała, a Forza częściej zaczęła dochodzić do sytuacji strzeleckich. Po przerwie zawodnicy w białych, symbolicznych trykotach momentalnie podwyższyli wynik dzięki bramce Lewickiego, który wykorzystał błąd obrony Forzy. Kilka minut później podwyższył wynik na 3:0 po indywidualnej akcji. Kiedy wydawało się, że Satelitowi mają już mecz pod kontrolą zawodnicy w czerwonych koszulkach zaczęli swój koncert. Najpierw wywalczyli rzut karny, który na bramkę zamienił Kamil Tarapacz, a następnie stworzyli ładną akcję, po której Więckowski musiał wyjąć piłkę z własnej siatki. Mimo zaczętego koncertu, Forzy zabrakło instrumentów, aby dogonić Satelitarnych. W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 3 do 2 dla Satelitos, którzy tym samym zostali Mistrzem Ligi Bemowskiej w sezonie Wiosna 2013