Bartosz Nowak (1)
images/com_joomleague/database/events/soccer/i_red.pngCzerwone kartki
Jakub Kot (1)
Piotr Dzisiów (1)

Początek spotkania bardzo wyrównany, szybko jednak Wariaty Kuchara wychodzą na prowadzenie dwoma bramkami, najpierw Piotr Dzisiów zakręcił obrońcami, potem wyłożył Bartoszowi Nowakowi. Od tego momentu widać było przewagę rezerw Chemika Bemowo. Przetrzebieni kontuzjami FC Warsaw United, mieli problem z nawiązaniem wyrównanej walki i musieli bronić się przez niemal całą pierwszą połowę, z rzadka jedynie atakując. Wariaty strzelili kolejną bramkę, znów Dzisiów, tym razem z podania Pawła Gruszki. United próbują coś grać, ale brakuje wykończenia, podobnie Wariaty, które nie mają już takiego ciągu na bramkę. Pierwsza połowa kończy się 3:0. W drugiej początek ponownie wyrównany, ale Wariaty odbierają w dwie minuty wszelką nadzieję, jaką mają jeszcze United. Najpierw ekspresowo, akcja po akcji strzelają trzy bramki a chwilę później strzelają jeszcze dwie. Dzisiów kompletuje kolejne gole i asysty, mając udział przy prawie każdej bramce dla ekipy Kuchara, którzy nie schodzą z połowy United. Padają kolejne bramki, w całym meczu 11. Podwójną żółtą zbiera Jakub Kot z FCWU i tym się kończyło spotaknie.