Karol Szymczuk (1)
Damian Rożej (2)
Mateusz Lewicki (2)
Karol Szymczuk (2)

Od pierwszej minuty, naciska Chemik Bemowo, tworzy kilka sytuacji i w 5 minucie Karol Szymczuk dostrzega Mateusza Lewickiego. Spod linii końcowej, wykłada mu kozłującą piłkę, tuż przed pole karne, a ten uderza mocno, z półwoleja, obok bramkarza. Minutę później, piłka kozłuje między poprzeczką, a linią bramki Drink Teamu, ale do niej nie wpada. Chemik naciska, ale mimo wielu okazji nie podwyższa prowadzenia. Do swoich okazji zaczyna dochodzić Drink Team, ale w pierwszej połowie więcej bramek nie pada. Drugą otwiera jednak wyrównujący gol dla DT, strzelony przez, jak niemal w każdym meczu,  Łukasza Tippego. Obie drużyny atakują i na prowadzenie, po drugim golu Tippego, wychodzi Drink Team, ale Chemik momentalnie wyrównuje. W końcówce gra wyraźnie przyśpiesza. Chemik rozgrywa rzut wolny, Szymczuk zagrywa do boku, do Michała Głazowskiego, a ten z dystansu uderza w samo okienko. Jeden na milion – krzyczy ławka rezerwowych. Dwie minuty później Chemik wygrywa już 2:4, ale szybko traci bramkę i ostatnie 60 sekund jest bardzo nerwowe. Drink Team oddaje jeszcze strzał w poprzeczkę, ale ostatecznie mecz kończy się wynikiem 3:4.