( 4 : 1 )
Zima 2024 - 15.Liga
  • niedziela, 04 luty 2024
  • 10:00

149' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
148' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
147' Kacper Banaszek Marchewki Zagłady II
146' Kacper Banaszek Marchewki Zagłady II
144' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
140' Maciej Sosnowski Marchewki Zagłady II
139' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
136' Dawid Banaszek Marchewki Zagłady II
121' Dawid Banaszek Marchewki Zagłady II
112' Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II
145' Olaf Orełko RKS Pendrachy II
127' Olaf Orełko RKS Pendrachy II
126' Olaf Orełko RKS Pendrachy II
123' Igor Owramko RKS Pendrachy II
149' Kacper Banaszek Marchewki Zagłady II
148' Kamil Kośnik Marchewki Zagłady II
147' Maciej Sosnowski Marchewki Zagłady II
146' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
144' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
139' Jarosław Jachna Marchewki Zagłady II
136' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
121' Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
112' Kamil Kośnik Marchewki Zagłady II
106' Mateusz Gajda Marchewki Zagłady II
1Konrad Dobrowolski Marchewki Zagłady II
145' Mateusz Krakowiak RKS Pendrachy II
127' Igor Owramko RKS Pendrachy II
126' Filip Jarosiewicz RKS Pendrachy II
123' Mateusz Krakowiak RKS Pendrachy II
1Sebastian Jakóbczyk Marchewki Zagłady II

Marchewki Zagłady II były faworytami spotkania Piętnastej Ligi Szóstek z RKS Pendrachy II. I w pierwszej części ta prognoza w pełni się potwierdzała. Już na samym początku gospodarze obili słupek, ale w 6 minucie dopięli swego. Wtedy to pięknym golem, w samo okienko, popisał się Jarosław Jachna. Następne 2 okazje wykreowali Pomarańczowi, ale RKS odgryzał się. Dobrą sytuację miał Kacper Pawłowski, jeden z zawodników gości obił też obramowanie. Lecz MZ II przetrwali ten lepszy okres rywali i sami zadali skuteczny cios. W 12 minucie Sebastian Jakóbczyk dołożył nogę po podaniu Kamila Kośnika i zrobiło się 2:0. Nie minęło 60 sekund i było już 3:0 po spektakularnym samobóju w wykonaniu defensora Pendrachów, w 21 minucie gospodarze po zespołowej akcji podwyższyli na 4:0 za sprawą Dawida Banaszka. RKS nie składał broni i jeszcze przed przerwą, po uderzeniu Igora Owramko, zmniejszył straty na 4:1. Tuż po zmianie stron załoga w czarno-niebieskich trykotach po szybkim dublecie Olafa Orełko zbliżyła się już na 4:3 i wydawało się, że remis jest kwestią czasu. Ale Marchewki ponownie pokazali swoją dojrzałość. I zaczęli bezlitośnie punktować rywali w ostatnich 15 minutach. Prym w tym wiódł zwłaszcza Jakóbczyk, którego wspierał asystami Konrad Dobrowolski, ale dobre zawody rozgrywali też wspomniany Kośnik, Dawid Banaszek i Kacper Banaszek. Efekt? Wygrana Marchewek Zagłady II aż 12:4. Liderzy nie zawiedli oczekiwań i zasłużenie zgarnęli komplet punktów, ale kilka słów uznania należy się też RKS-owi, który przez większą część tego spotkania wywierał presję na wyżej notowanego przeciwnika.