( 5 : 2 )
Zima 2024 - 9.Liga
  • niedziela, 18 luty 2024
  • 11:00

147' Tomasz Szemraj Forteca Bielany
146' Kamil Kowalski Forteca Bielany
141' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
140' Kamil Kowalski Forteca Bielany
138' Wojtek Kucharek Forteca Bielany
132' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
122' Wojciech Szemraj Forteca Bielany
120' Wojtek Kucharek Forteca Bielany
110' Wojciech Szemraj Forteca Bielany
109' Wojtek Kucharek Forteca Bielany
102' Tomasz Szemraj Forteca Bielany
147' Cezary Koluch Forteca Bielany
146' Wojtek Kucharek Forteca Bielany
141' Tomasz Szemraj Forteca Bielany
138' Wojciech Szemraj Forteca Bielany
122' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
110' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
107' Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany
102' Wojciech Szemraj Forteca Bielany
1Bartosz Dawidczyk Forteca Bielany

Na dziewiątym szczeblu rozgrywek wyraźnie wyłonił się duet pretendentów do końcowego triumfu. Za ich plecami gra się toczy raczej jedynie o brązowe medale i właśnie w tym kontekście ważny był pojedynek Fortecy Bielany z Żoliballem. Przegrany właściwie przekreślał swoje szanse na medale. Świetnie mecz rozpoczęli nominalni gospodarze, którzy po upływie 10-ciu minut prowadzili 3:0.  Dobra gra zespołowa pozwoliła kontrolować grę i tak naprawdę w pierwszej połowie rywale nie byli w stanie zagrozić ich prowadzeniu. W drugiej odsłonie zrobiło się nieco ciekawiej, ponieważ goście zdołali doprowadzić do wyniku 6:4. Straty nieduże i patrząc na formę w ostatnich meczach, ich odrobienie wydawało się realne. Po wyrównanym fragmencie pojedynku szalę na swoją korzyść przechylili gospodarze. Tak naprawdę należy wyróżnić niemalże cały zespół, który nie opierał swoich atutów na indywidualnościach, lecz na kolektywie. Goście, mimo porażki 11:6, nie zaprezentowali się źle – tego dnia rywale po prostu byli bardzo skuteczni. Prym wiedli Bartosz Dawidczyk oraz Wojtek Kucharek, lecz wspomnieć moglibyśmy praktycznie każdego z graczy Fortecy Bielany. Wydaje się, że po złapaniu zadyszki, zawodnicy w białych strojach wrócą na dobre tory i będą się liczyć w walce o trzecie miejsce.