( 6 : 1 )
Zima 2024 - 3.Liga
  • sobota, 13 styczeń 2024
  • 12:00

138' Yevhen Syrdienko Ukrainian Vikings
137' Oleh Dvoliatyk Ukrainian Vikings
135' Mykyta Fedchenko Ukrainian Vikings
134' Oleh Dvoliatyk Ukrainian Vikings
129' Vitalij Liubin Ukrainian Vikings
128' Yevhen Syrdienko Ukrainian Vikings
122' Oleh Dvoliatyk Ukrainian Vikings
116' Oleh Dvoliatyk Ukrainian Vikings
112' Ivan Markowych Ukrainian Vikings
107' Yevhen Syrdienko Ukrainian Vikings
105' Oleksandr Mykhailov Ukrainian Vikings
103' Oleksandr Mykhailov Ukrainian Vikings
147' Stanisław Królikiewicz Los Aspirantos
144' Witold Tatarewicz Los Aspirantos
121' Maciej Tatarewicz Los Aspirantos
134' Oleksandr Mykhailov Ukrainian Vikings
129' Yevhen Syrdienko Ukrainian Vikings
122' Oleksandr Mykhailov Ukrainian Vikings
107' Arsen Oleksiv Ukrainian Vikings
105' Dima Oleinikov Ukrainian Vikings
121' Jan Adamiec Los Aspirantos
1Arsen Oleksiv Ukrainian Vikings
1Oleh Dvoliatyk Ukrainian Vikings

W sobotnie południe, w szranki stanęły ze sobą ekipy Ukrainian Vikings vs Los Aspirantos. Zdecydowanie w to spotkanie lepiej weszła ekipa gospodarzy, prowadzili 2:0 już w 5. minucie po dwóch trafieniach Mykhailo Oleksandra. Ich ofensywna gra przynosiła efekty i kilka minut później, po podaniu Arsena Oleksiva, na listę strzelców wpisał się Yevhen Syrotenko. W 12. minucie pięknym strzałem od poprzeczki popisał się Ivan Markovych.Goście byli bezradni. W 16. minucie do siatki trafił Oleh Dvoliatyk, podwyższając prowadzenie na 5:0. Kanonadę gospodarzy przerwał szybki kontratak Los Aspirantos, w wykonaniu Jana Adamca i Macieja Tatarewicza, który zdobył pierwszą bramkę dla gości. Na odpowiedź gospodarzy długo czekać nie musieliśmy, minutę później Dvoliatyk wykorzystał świetne podanie Oleksandra i umieścił ponownie piłkę w siatce. W drugiej odsłonie meczu Ukrainian Vikings wrzucili trzeci bieg i w 28. minucie Syrotenko pokonał bramkarza po raz drugi.Minutę po nim Vitalii Liabin trafił do siatki. W 34. minucie po podaniu Oleksandra, Dvoliatyk ustrzelił hat-tricka. Niedługo po tym Nykyta Fedchenko technicznym strzałem nie dał bramkarzowi szans i trafił na 10:1. Bezlitosny dla rywali był Dvoliatyk, w 37. minucie zdobył czwartą bramkę, a minutę po nim swojego hat-tricka zdobył Syrotenko. Końcówka meczu należała do gości: w 44. minucie do siatki trafił Witold Tatarewicz, a kilka minut później mocnym strzałem pokonał bramkarza Stanisław Królikiewicz. Jednakże to drużyna rodem z Ukrainy zdominowała to spotkanie, wygrywając 12:3.