( 3 : 2 )
Zima 2024 - 2.Liga
  • niedziela, 04 luty 2024
  • 18:00

144' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
140' Paweł Pająk Gramy Czasami
135' Paweł Pająk Gramy Czasami
127' Sebastian Szwaja Gramy Czasami
122' Krzysztof Sobolewski Gramy Czasami
112' Michał Głazowski Gramy Czasami
108' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
136' Patryk Hermann Husaria Mokotów III
119' Maciej Olszewski Husaria Mokotów III
118' Patryk Hermann Husaria Mokotów III
1Wiktor Kruczyński Husaria Mokotów III
140' Grzegorz Miklas Gramy Czasami
135' Patryk Paszko Gramy Czasami
127' Krzysztof Michałowski Gramy Czasami
122' Krzysztof Rutkowski Gramy Czasami
112' Paweł Staniszewski Gramy Czasami
119' Brajan Alterman Husaria Mokotów III
118' Tomasz Hubner Husaria Mokotów III
1Sebastian Szwaja Gramy Czasami

W niedzielę o godzinie 18:00 na placu gry pojawiły ekipy się Gramy Czasami oraz Husaria Mokotów. Od samego początku spotkania było widać duże zaangażowanie drużyny Gramy Czasami, co przyniosło skutek w 8 minucie, piłkę przejmuje Grzegorz Miklas i mocnym strzałem po ziemi pokonuje bramkarza i mamy 1:0. W 12 minucie spotkania obejrzeliśmy kolejna składną akcje w wykonaniu GC, a dokładnie to duet Staniszewski - Głazowski i mamy 2:0. W drużynie gospodarzy wdarło się lekkie rozluźnienie, co było efektem straty bramki w 18 minucie i kolejnej w 19 co dało nam wynik 2:2. Sprawy w swoje nogi musiał wziąć Krzysztof Sobolewski, popularny "Sobol" w 22 minucie spotkania dostał piłkę w pole karne i z zimną krwią zamienił to podanie na bramkę i tym samym wyprowadził swoja ekipę na prowadzenie, więc na przerwę Gramy Czasami prowadzili do przerwy. W 27 minucie obejrzeliśmy kolejną bramkę w wykonaniu gospodarzy i mamy 4:2. Na kolejna bramkę przyszło nam czekać do 35 minuty, piłkę zagrywa Patryk Paszko dostaje ją Paweł Pająk i mamy 5:2. Próba szybkiego odrobienia strat przez gości udała się, bo już w 36 minucie mieliśmy 5:3 i dużo wskazywało na to że Husaria może jeszcze odmienić losy tego spotkania, lecz niestety tak się nie stało gdyż kolejno w 40 i 44 minucie gole strzelali już tylko zawodnicy Gramy Czasami, co daje nam końcowy rezultat spotkania 7:3 dla gospodarzy.