( 1 : 3 )
Jesień 2023 - Totalbet 9. Liga 6x6
  • niedziela, 12 listopad 2023
  • 19:00

149' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
141' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
140' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
137' Juan Bravo PAOK Syfoniki
136' Marcel Gorczyca PAOK Syfoniki
132' Krzysztof Korzeniewicz PAOK Syfoniki
127' Mikołaj Szczurowski PAOK Syfoniki
125' Wojtek Kucharek PAOK Syfoniki
123' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
121' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
149' Maciek Tyczyński PAOK Syfoniki
141' Mikołaj Szczurowski PAOK Syfoniki
140' Marcel Gorczyca PAOK Syfoniki
137' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
136' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
127' Sebastian Karczmarczyk PAOK Syfoniki
125' Aleksander Opolski PAOK Syfoniki
123' Krzysztof Szewczyk PAOK Syfoniki
1Aleksander Opolski PAOK Syfoniki

O godzinie 19:00, w mrożących krew w żyłach, dosłownie i przenośni, 3 stopniach Celsjusza rozpoczęła się rywalizacja drużyn Droga i PAOK Syfiniki. Mecz zamykający 8 kolejkę rozgrywek ligi 9 był ważny dla obu drużyn, więc zapowiadał dobre widowisko.  Od samego początku można było zobaczyć, że obie drużyny miały chrapkę na bramki, lecz skuteczność była głównym problemem obu ekip. Jednak passę braku skuteczności przełamał Valerii Konal, który wpakował piłkę do siatki w 10 minucie i Gospodarze prowadzili 1:0. Dalsza słaba skuteczność nawiedzała obie drużyny aż do ostatnich 5 minut pierwszej połowy, kiedy to z rzutu wolnego przełamał się Aleks Opolski, który ponownie szybko wykorzystał momentum i po składnej akcji wykorzystał podanie Krzysztofa Szewczyka. Przed samą przerwą piłkę do bramki wpakował Wojtek Kucharek i Gospodarze do gwizdka prowadzili 1:3. Zmotywowani zawodnicy PAOKu od początku 2 połowy wrzucili wyższy bieg, i już po 2 minutach od rozpoczęcia gry bramkarz Drogi musiał wyciągać piłkę z siatki. Od tego momentu gra była już tylko na jedną bramkę. Przez następne 10 minut zawodnicy PAOK strzelali średnio co 2 minuty i na tablicy wyników można było odczytać 1:9 na rzecz Gości. Ostatnie siły Goście przeznaczyli na odrobienie strat, lecz 2 bramki, które udało im się strzelić nie wystarczyły do obrócenia szali meczu na ich korzyść. Przed samym końcowym gwizdkiem ekipa PAOK Syfiniki strzeliła swoją 10 bramkę i mecz zakończył się pewnym wynikiem 3:10 dla drużyny Gości.