( 5 : 3 )
Jesień 2023 - Totalbet 8. Liga 6x6
  • niedziela, 15 październik 2023
  • 15:00

147' Mateusz Oleszczuk FC Dziki z Lasu
137' Jakub Skowron FC Dziki z Lasu
136' Jakub Skowron FC Dziki z Lasu
118' Jakub Przygoda FC Dziki z Lasu
117' Mateusz Oleszczuk FC Dziki z Lasu
108' Konrad Adamczyk FC Dziki z Lasu
107' Konrad Adamczyk FC Dziki z Lasu
104' Antoni Herman FC Dziki z Lasu
149' Krzysztof Rasz Szybki Shot
128' Ivan . Szybki Shot
122' Maciej Medyński Szybki Shot
111' Krzysztof Rasz Szybki Shot
1Maciej Malinowski Szybki Shot
147' Mateusz Ziemiański FC Dziki z Lasu
137' Konrad Adamczyk FC Dziki z Lasu
136' Antoni Herman FC Dziki z Lasu
118' Franciszek Kwiecień FC Dziki z Lasu
117' Franciszek Kwiecień FC Dziki z Lasu
108' Maciek Tyczyński FC Dziki z Lasu
107' Antoni Herman FC Dziki z Lasu
104' Konrad Adamczyk FC Dziki z Lasu
111' Maciej Medyński Szybki Shot
1Konrad Adamczyk FC Dziki z Lasu

W niedzielę odbył się mecz pomiędzy drużynami FC Dziki Z Lasu oraz Szybki Shot. Spotkanie rozpoczęło się z dużym impetem i już po 4 minutach Herman z drużyny gospodarzy zdobył pierwszą bramkę. Jednak nie minęło wiele, gdy Adamczyk trafił dwukrotnie do siatki gości (w 7 i 8 minucie), co pozwoliło FC Dzikim Z Lasu na objęcie prowadzenia 3:0. Niestety dla gospodarzy, szybko ich przewaga zaczęła maleć. W 11 minucie meczu Rasz z drużyny Szybki Shot zdobył pierwszą bramkę dla swojego zespołu, co dało im pewnego kopa do dalszej gry. Kilka minut później, Malinowski trafił do siatki, co pozwoliło gościom na złapanie kontaktu ze swoim rywalem. W 17 i 18 minucie to gospodarze ponownie strzelili (Oleszczuk i Przygoda), co ponownie ożywiło nadzieje na zwycięstwo. Niestety, działania gości nie różniły się wiele od tych z pierwszych minut po uzyskaniu trzy bramkowej przewagi i w 22 minucie Medyński z Szybkiego Shotu strzelił kolejnego gola. Niestety dla drużyny Szybki Shot, ich ostatnie próby nawiązania rywalizacji ze swoim przeciwnikiem okazały się być nieskuteczne tym samym zdobywając jedynie dwa trafienia w drugiej części gry musieli poczuć tego dnia smak porażki. Zarówno FC Dzikie Z Lasu, jak i Szybki Shot pokazali swoje umiejętności i determinację do wygranej. Ostatecznie, jednak to gospodarze okazali się lepsi, w dużej mierze dzięki skutecznej grze Hermana i Adamczyka.